18 1/3 * 1 4/11 * 610 * 2 4/5

+2
Ответы (1)
  1. 28 июля, 04:37
    0
    18 1/3 * 1 4/11 * 610 * 2 4/5 =

    = 55/3 * 15/11 * 610/1 * 14/5 =

    = 42 700