99999*55555: (1+3+5+7+9+8+6+4+2)

+3
Ответы (1)
  1. 23 января, 16:33
    0
    99999·55555 : (1+3+5+7+9+8+6+4+2) = 9·5·11111·11111: 45=11111·11111

    77777·44444 : (1+2+3+4+5+6+7) = 7·4·11111·11111: 28=11111·11111

    11111·11111: 11111·11111=1