У 3 цистерни налили по 200 л води, а в 4 бидоны-по 20 л води. Скильки всього литрив води використали?

+1
Ответы (1)
  1. 16 сентября, 04:53
    0
    200*3=600 л в 3 цистернах 20*4=80 л в4 бидонах 600+80=680