4/15y+2.8=6.3-3/20y 4/5 это четыре пятнадцатых

+4
Ответы (2)
  1. 7 ноября, 22:53
    0
    4/15 у+3/20 у=6,3-2,8; 16/60 у+9/60 у=3,5; 25/60 у=3,5; у=35/10 делим на 25/60; у=42/5; у=8,4
  2. 7 ноября, 23:25
    0
    4/15 у + 2,8 = 6,3 - 3/20 у

    4/15 у + 3/20 у = 6,3 - 2,8

    16/60 у + 9/60 у = 3,5

    25/60 у = 3,5

    у = 35/10 : 25/60 = 35/10 * 60/25

    у = 42/5 = 8 2/5

    у = 8,4