На сколько 2 менше 46?31?20?

+3
Ответы (2)
  1. 2 марта, 10:25
    0
    1) 46-2=44

    2) 31-2=29

    3) 20-2=18
  2. 2 марта, 11:30
    0
    на 44, на 29, на 18 ...