Решите 8 8 8 8=7

8 8 8 8=9

8 8 8 8=8

8 8 8 8=10

+3
Ответы (1)
  1. 11 февраля, 02:04
    0
    (8*8+8) : 8=9 (8*8-8) : 8=7 8+8:8+8=10 8-8*8+8=8