Уравнение: 21y+13y-17y=187

+3
Ответы (2)
  1. 20 августа, 09:49
    0
    21 у+13 у-17 у=187

    34 у-17 у=187

    17 у=187

    у=11
  2. 20 августа, 10:52
    0
    21 у+13 у-17 у=187

    17 у=187

    у=11

    ответ: 11