5007 * (11815:85 - (4806-4715)) =

+5
Ответы (1)
  1. 16 февраля, 15:58
    0
    5007 * (11815 / 85 - (4806 - 4715)) = 240336

    4806-4715=91

    11815:85=139

    139-91=48

    5007*48=240336