1) 45x+26x+17x-78x при х=16

2) 118 х-56 х+35 х+27 х при х=3

3) 83 у-35 у+16 у+36 у при у=2

4) 16*5 у+14*2 у-100 у при у=6

+2
Ответы (1)
  1. 24 сентября, 08:34
    0
    1) 10x=10*16=160

    2) 124x=124*3=372

    3) 100y=100*2=200

    4) 80y+28y-100y=8y=8*6=48