652-31*16+4888 / (352-164)

+5
Ответы (2)
  1. 26 мая, 23:20
    0
    652-496+4888/188=5044/188=27
  2. 26 мая, 23:22
    0
    352-164=188

    4888/188=26

    31*16=496

    652-496+26=182