56856:552 - (10648-872) : 47-154

+1
Ответы (1)
  1. 16 ноября, 08:49
    0
    1. 10648-872=9776

    2. 56856/552=103

    3. 9776/47=208

    4. 208-154=54

    5. 103-54=49

    Ответ: 49

    :-)