652-31*16+488 (352-164)

+2
Ответы (2)
  1. 1 марта, 02:28
    0
    652-496+171776-80032=91900
  2. 1 марта, 03:33
    0
    1) 352-164=188

    2) 31*16=496

    3) 652-496=156

    4) 156+488=644