37:2 3/17-17,8+1 2/7

помогите

+1
Ответы (1)
  1. 17 июля, 22:01
    0
    37:2 3/17-17,8+1 2/7=17/35

    1) 37:2 3/17=17

    2) 17-17,8=-0,8

    3) - 0,8+1 2/7=17/35