408*270+21.008:808=

71.370:234+695*50=

280.084:28-125*8=

(327+541.350:450) : 3=

+2
Ответы (1)
  1. 27 января, 16:33
    0
    1) 408•207+21.008:808 = 84.456

    2) 71.370:234+695•50 = 35.055

    3) 280.084:24-125•8 = 10670.1 (6)

    4) (327+541.350:450) : 3=510