5*0:25 + (72:1-0) : 9 64:4-3*5+80:2 (39+29) : 4+8*0 21: (3*7) - (7*0+1) * 1 1:3*6 - (18+14) : 8 37*2+180:9-36:12 91:7+80:5-5:5 64:2:4+9*7-9*1 6:6+0:8-8:8 (60-5) : 5+80:5

+1
Ответы (1)
  1. 9 июня, 02:01
    0
    5*0:25 + (72:1-0) : 9 = 0+72:9 = 8

    64:4 - 3*5 + 80:2 = 16 - 15 + 40 = 41

    (39+29) : 4 + 8*0 = 68:4+0 = 17

    21: (3*7) - (7*0+1) * 1 = 21:21-1 = 0

    1:3*6 - (18+14) : 8 = 2 - 4 = - 2

    37 * 2 + 180:9 - 36 : 12 = 74 + 20 - 3 = 91

    91:7 + 80:5 - 5:5 = 13 + 16 - 1 = 28

    64:2:4 + 9*7 - 9*1 = 8 + 63 - 9 = 62

    6:6 + 0:8 - 8:8 = 1 + 0 - 1 = 0

    (60-5) : 5 + 80:5 = 11 + 16 = 27