Було-7 синичок и 16 горобцив. Прилетило-8 пташок. Стало-невидомо

+4
Ответы (2)
  1. 27 июня, 11:47
    0
    7+16=23 пташки булочки спочатку

    23+8=31 стало
  2. 27 июня, 12:03
    0
    7+16+8=31 (пташок) - стало