Б) - 1*3/5

в) - 1 * (-1 1/2)

г) - 3 1/5 * (-1)

д) - 2*3/4

е) - 1 1/2 * (-4)

+5
Ответы (1)
  1. 17 сентября, 10:05
    0
    -1*3/5=-3/5

    -1 * (-1 1/2) = 1 1/2

    -3 1/5 * (-1) = 3 1/5

    -2*3/4=-6/4=-1 2/4 = - 1 1/2

    -1 1/2 * (-4) = 3/2*4 = 12/2 = 6