6 936 / 3 - 9 648 / 8 + 672 * 308

+5
Ответы (1)
  1. 16 мая, 10:46
    0
    6.936 : 3 - 9.648 : 8 + 672 * 308 = 2.312 - 1.206 + 206.976 = 208.082