34 + (239-606:6) * 4-393:3

+4
Ответы (2)
  1. 28 ноября, 10:41
    0
    1) 606:6=101

    2) 239-101=138

    3) 138*4=552

    4) 393:3=131

    5) 552+34=586

    6) 586-131=455
  2. 28 ноября, 11:02
    0
    =34 + (239-101) * 4-138 = 34 + (138*4) - 131=34+552-131=455