Выpолnитe. Дeйствиe.

9 цeлых 3/4+3 цeлых1/6;

11 цeлых 7/12+6 цeлых11/18

Eсли mожnо с peшenиem

+2
Ответы (1)
  1. 2 сентября, 14:52
    0
    Решение:

    1) 9 3/4+3 1/6=9 9/12 + 3 2/12=12 11/12

    2) 11 7/12+6 11/18=18