Разность: (7/8 - 1/4) - 5/12, (5/9-1/3) - 1/6, (13/18-1/4) - 4/9,

+3
Ответы (1)
  1. 26 мая, 02:40
    0
    5/8-5/12=5/24

    2/9-1/6=1/18

    17/36-4/9=1/36