Решить: 4a+36a-8a+3a

При а=6

+1
Ответы (2)
  1. 30 апреля, 01:46
    0
    4 а+36 а-8 а+3 а=40 а-11 а=29 а

    29*6=174
  2. 30 апреля, 02:33
    0
    1 действие 4 а=24

    2 действие 36 а=216

    3 д = 8 а=48

    4 д = 3 а=18

    5 д = 4 а+36 ф=240

    6 д = (4 а + 36 а) - 8 а=192

    7 д = (4 а + 36 а - 8 а) + 3 а=210