Как решить 532/4+6 * (42-8) - 237=?

+5
Ответы (1)
  1. 17 мая, 01:31
    +1
    532:4+6 * (42-8) - 237=100

    1

    532:4=133

    2

    42-8=34

    3

    34*6-204

    4

    133+204=337

    5

    337-237=100