Решите 92:46 = 87:29 = 260-84: (150-108) = 371-96: (48:12) = 7 * (948-833) : 5 = (159+837) : 6*4=

+1
Ответы (1)
  1. 21 июля, 18:36
    0
    92:46=2

    87:29=3

    87-84: (150-108) = 258

    371-96: (48:12) = 347

    7 * (948-833) : 5=161

    (159+837) : 6*4=664