92:46,87:29,260-84: (150-108),371-96: (48:12),7 * (948-833) : 5, (159+837) : 6*4

+5
Ответы (1)
  1. 29 сентября, 23:43
    0
    92:46=2.87:29=3.260-84: (150-108) = 258.371-96: (48:12) = 342.7x (948-833) : 5=161. (159+837) : 6x4=664