Вычислите значение выражения x*y, если: 1) x=50, y=20. 2) x1=15, y=8. 3) x=7, y=120. 4) x=250, y=4

+4
Ответы (1)
  1. 4 июля, 00:15
    0
    1) 50*20=1000

    2) 15*8=120

    3) 7*120=840

    4) 250*4=1000