3/4-1 целая 8/21+5/7

+2
Ответы (1)
  1. 16 апреля, 20:01
    0
    3/4-1 8/21+5/7=7/84

    1) 3/4-1 8/21=63/84-116/84=-53/84

    2) - 53/84+5/7=-53/84+60/84=7/84