9,2+19

17,2-209

6,3/3

2,3*3,2

+3
Ответы (1)
  1. 22 июля, 18:30
    0
    9,2+19=28,2

    17,2-209=-191,8

    6,3/3=2,1

    2,3*3,2=7,36