3 4/13 * 15 3/41-3 4/13 * 2 3/41

+1
Ответы (1)
  1. 4 августа, 23:20
    0
    =34/13 (153/41-23/41) = 34/13 * 130/41 = 4420/533 = 8 ц 156/533