Решите:

(1/4 + 1/6) : 10

(5/6 - 1/4) : 7

+2
Ответы (1)
  1. 20 августа, 11:12
    0
    (3/12+2/12) : 10=5/12:10=1/24

    10/12-3/12) : 7=7/12:7=1/12