Помогите решить

19,7 х-32,3 у-3,5 (3 х-8 у) + 10 х

х=-20 у=-5

решение подробно

+4
Ответы (1)
  1. 31 августа, 04:41
    0
    19,7 х-32,3 у-3,5 (3 х-8 у) + 10 х = 19,7 х-32,3 у-10,5 х+28 у+10 х=19,2x-4,3y

    х=-20 у=-5

    19,2x-4,3y=19,2· (-20) - 4,3· (-5) = - 384+21,5=-362,5