3/10 * 2 6/7 * 1 5/9

+4
Ответы (1)
  1. 23 марта, 14:14
    0
    1) 3/10*2 6/7=2 18/70 = 2 9/35

    2) 2 9/35*1 5/9=2 45/315=2 9/63 = 2 1/7

    Ответ: 2 1/7