38*203+75 * (514-476) + (15+23) * 22=

+5
Ответы (1)
  1. 17 декабря, 23:26
    0
    38*203+75 * (514-476) + (15+23) * 22

    1. 38*203=7714

    2. 514-476=38

    3. 15+23=38

    4. 75*38=2850

    5. 38*22=836

    6. 7714+2850=10564

    7. 10564+836=11400