Знаити суму двох додаткив один з яких доривнюэ 18492 а другий на 793 билший за перший

+1
Ответы (2)
  1. 13 мая, 18:13
    0
    18492+793=19285

    18492+19285=37777

    Вроде так
  2. 13 мая, 18:28
    0
    1) 18492+793=19285

    1) 18492+19285=37777