1.5 х+2.3-1 целых 1/9 х-7/18 х

+1
Ответы (2)
  1. 15 сентября, 12:50
    0
    1 1/2 х+2,3-1 1/9 х-7/18 х=х * (1 9/18-1 2/18-7/18) + 2,3=х*0+2,3=2,3
  2. 15 сентября, 15:14
    0
    1. 9/18 Х+2.3-1.2/18 х-7/18 х=2,2/9 х+2,3