На озири плавало 27 качок. гусей на 9 бильше. ниж качок а лебедив на 12 менге. ниж гусей. скильки лебедив плавало на озери.

+3
Ответы (1)
  1. 22 декабря, 09:51
    0
    27+9=36 (шт) - плавало гусей

    36-12=24 (шт) - плавало лебедей.

    Ответ: 24 лебедя