7*125*8=7 * (125 * ...) = ... * ... = ...

4*79*25 = (4 * ...) * ... = ... * ... = ...

+5
Ответы (1)
  1. 3 февраля, 20:34
    0
    7*125*8 = 7 * (125*8) = 7 * 1000 = 7000

    4 * 79 * 25 = (4 * 25) * 79 = 100 * 79 = 7900