1.2/9 у-у+5.7/9 у при у=19

+3
Ответы (1)
  1. 26 марта, 00:29
    0
    1.2/9 у-у+5.7/9 у = (1 2/9-1+5 7/9) * у=5 9/9 у=6 у

    при у=19 6*19=114