168 - (98+z) = 65 ето следуший (853+y) - 53=900 (s+275) - 275=384 87 - (41+y) = 22

+3
Ответы (1)
  1. 8 марта, 21:03
    0
    168-98-z=65 853-у-53=900 s-275-275=384 87-41-у=22

    -z=65-168+98 - у=900-853+53 s=384+275+275 - у=22-87+41

    -z=-5 - у=100 s=934 - у=-24

    z=5 у = - 100 у=24