У буфет прывезли 35 кг ласункау. цукераки пячэняу разам 15 кгпячэняу и и вафель разам 28 кг. Кольки кг Цукерак пячэня вафель прывезли у буфетпаасобку

+2
Ответы (1)
  1. 31 января, 22:09
    0
    Ц

    } 15 кг

    П } 35 кг

    } 28 кг

    В

    35-15=20 (кг) - вафель

    28-20=8 (кг) - пячэняу

    15-8=7 (кг) - цукерак