80/20+4 х5=40

54/3 х2+4/4=10

+2
Ответы (1)
  1. 18 октября, 17:36
    0
    80:20=40

    4*5=20

    40+20=60

    54:3=18

    18*3=54

    4:4=1

    54+1=55