12,75 * 4/25*1,8 = как решить

+3
Ответы (2)
  1. 15 октября, 08:36
    0
    12,75*4/25*1,8=22,95*0,16=3,672
  2. 15 октября, 09:54
    0
    Решил на канкуляторе и не парся))