Будауники працавали на адной будовли 9 дён. гэта у 7 разов менш таго часу што яны працавали на другой будовли. кольки дзён працавали будавники на дзьвух будовлях

+1
Ответы (1)
  1. 18 апреля, 05:00
    0
    1) 9/7=1 (ост2)

    2) 2/7=6 (ост1)