У другому класи 29 учнив досвята 5 учнив розучують танци 4 писни а решта вчать вирши скильки другокласникив вчать вирши

+4
Ответы (2)
  1. 13 декабря, 13:31
    0
    Выражение: 29 - (5+4) = 20
  2. 13 декабря, 13:47
    0
    29-5 = 24 уч.

    24 - 4 = 20 уч. которые учат стихи