У класи 12 дивчат, що складаэ 3/8 учнив класу. Скильки учнив у класи?

+2
Ответы (1)
  1. 17 июня, 08:23
    0
    12 : 3/8 = 12 · 8/3 = 4 · 8 = 32 (ученика)

    Ответ: 32 ученика