203*26 - (3292+2579) : 57

+4
Ответы (1)
  1. 30 марта, 16:10
    0
    203 * 26 - (3292 + 2679) / 57 = 5175

    1) 3292 + 2579 = 5871

    2) 203 * 26 = 5278

    3) 5871 / 57 = 103

    4) 5278 - 103 = 5175