Log1/3 (3x+4) = 2 Як його робить?

+5
Ответы (1)
  1. 9 декабря, 10:40
    0
    (1/3) ^2=3 х+4 1/9=3 х+4 3 х=1/9-4 x=-3 8/9 кроме того 3 х+4>0 3x>-4 x>-4/3 ответ-38/9