Реши уравнения:

18 + (16-у) * 8=90

+3
Ответы (2)
  1. 6 января, 13:54
    0
    18 + (16-y) * 8=90 (16-y) * 8=90-18 (16-y) * 8=72 16-y=72:8 16-y=9 y=16-9 y=7
  2. 6 января, 17:07
    0
    16-у) 18=90-18 288-18 у=72 18 у=72+288 у=20