40+50+50+40-180+60-50+10-10+20+23-65

+3
Ответы (1)
  1. 18 августа, 11:01
    0
    40+50=90

    90+50=140

    140+40=180

    180-180=0

    0+60=60

    60-50=10

    10+10=20

    20-10=10

    10+20=30

    30+23=53

    53-65 = - 12