Помогите решить задачу 4 класс. Летила зграя гусей, а на зустрич йй гусак. "Прывит, сто гусей",-каже гусак. А воны йому видповидають: "Ни, нас не сто. Якбы нас було ще стилькы ж, та ще пивсотни, та ще четверть сотни, и ты з нами, тоди б нас було сто."Скилькы гусей було в зграй?.

+2
Ответы (1)
  1. 3 июня, 18:37
    0
    50+25+1=76

    100-76=24

    24/2=12 гусей было в стае